*********
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Do%C3%A7Dr-%C4%B0lyas-Yolba%C5%9F/1564898690430554
  • https://twitter.com/ilyasyolbas
  • https://www.instagram.com/prof.dr.ilyasyolbas
......Çocuk-ve-Yetişkin.... .......HASTALIKLAR........ ....ARŞİVİ....
Hava Durumu
Ürün ve Hizmetler
Anket
TEMEL AİLE HEKİMLİĞİ KİTABINI HEKİM ARKADAŞLARINIZA ÖNERİR MİSİNİZ?
REKLAM
BOOKİNG.COM (REKLAM ).

Booking.com

Normal şartlarda Booking.com da yurt içi otel rezervasyonu yapılamamaktadır. Ama aşağıdaki linkleri tıklayarak hem yurt içi hem de yurt dışı otel rezervasyonu yapabilirsiniz hem de reklam geliri ile www.ilyasyolbas.com  web sitesinin gelişimine ufak bir katkıda bulunmuş olursunuz.

ÖNEMLİ NOT: Yurt içi rezervasyon için önce bilgisayarınıza yada telefonunuza altta linki verilen jet vpn programını kurup çalıştırmanız ve ardında aşağıdaki yurtiçi veya yurtdışı linkleri tıklamanız gerekmektedir. Sonra istediğiniz rezervasyonları güvenle yapabilirsiniz.

iphone için jet vpn:   tıklayınız.

Android telefon için jet vpn:   tıklayınız.

 
Bilgisayar chrome için zenmate vpn   tıklayınız.


YURT İÇİ(Türkiye)rezervasyon için TIKLAYINIZ


YURT DIŞI rezervasyon  için TIKLAYINIZ    


NEDEN YURT İÇİ VE YURT DIŞI BOOKİNG.COM KULLANILMALI ?

AVANTAJLARI NELERDİR ?

** Dünyanın en büyük, en düşük fiyatlı ve en güvenilir otel rezervasyon sitesi olduğu için tüm otellerin en çok çekindiği firmadır. Bu nedenle hiçbir otel size yanlış yapamaz. Booking kesinlikle prensiplerinden taviz vermez.

** Türkiye’de bazı oteller tek bay veya 2 bay konaklamayı kabul etmezler ama rezervasyonunuzu booking üzerinden yapmışsanız hiç bir sıkıntı çıkarmadan kesinlikle kabul ederler. Aksi bir davranışta bulunurlarsa booking firması antlaşmasını iptal eder. Hiçbir otel buna cesaret edemez.

** Müşterilerine en çok kıymet veren, bir problem çıktığında hemen sorun çözen ve para iadesi yapan firmadır. Örneğin otel kötü kalitede çıktığında hemen iletişime geçtiğinizde konaklamanız iptal edilip para iadesi ve ödül kupon alırsınız. Hatta kaldığınız süre için bile para almazlar.

** Çoğu rezervasyonda belli bir süreye kadar ücretsiz iptal seçeneği vardır. Ücretsiz iptal süreniz geçse bile ücretsiz iptal için talep gönderdiğinizde %90 talep kabul görür.

** Beklediğinizden farklı bir lokalizasyonda yada kötü kalitede bir otel çıkma ihtimali sıfıra yakındır. Kötü bir otel olursa hemen para iadesi alırsınız. Diğer tüm rezervasyon firmalarında bu risk vardır.

** Çoğu kez en iyi fiyat garantisi vermektedir. Aynı oteli daha ucuza veren firma bulursanız aradaki fiyat farkını size iade eder.

ÖDEME: ödeme yaparken ister şimdi öde seçeneğini seçersiniz yada isterseniz öde seçeneği ile otelde ödersiniz. Kur farkından dolayı hemen ödemeniz sizin için avantajlı olur. istediğiniz para cinsinden ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Dolayısıyla sorunsuz bir tatil için en güvenilir rezervasyon sitesidir.

DİKKAT: Bazen oteller uyanıklık yapıp sizden rezervasyonunuzu iptal etmenizi isteyebilirler çünkü kendileri risk alıp iptal edemezler. Siz iptal etmediğiniz sürece sıkıntı olmaz.

  
4300 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
ATED DERNEĞİ
ÖZEL MUAYENE
REKLAM
BİZİ TAKİP EDİNİZ
Eğer HEKİM İseniz
BİZİ
İNSTAGRAM
FACEBOOK ve TWİTTER'dan
TAKİP edebilirsiniz
OTOMATİK PERSENTİL HESAPLAMA PROGRAMI
BEBEK GELİŞİM TAKİBİ
FOTOTERAPİ SINIRLARI

FOTOTERAPİ VE EXCHANGE SINIRLARI

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi30
Bugün Toplam3705
Toplam Ziyaret8163314